Pentru descarcare , inregistreaza-te ! Au fost introduse noi Hack-uri 2015 !




Pentru descarcare , inregistreaza-te ! Au fost introduse noi Hack-uri 2015 !





Cum faci md-uri gratis pt. Serverele cu paypal

5 posters

Go down

Cum faci md-uri gratis pt. Serverele cu paypal Empty Cum faci md-uri gratis pt. Serverele cu paypal

Post by Danny Sun Mar 24, 2013 11:34 pm


Salutare , astazi va voi arata cum faceti md. Gratis pentru metin2.ro sau alte servere , jocuri care accepta plata cu paypal.
Step 1: fceti un cont de pay pal ( cand va cere datele de la card puteti inchide pagina , contul este creeat )
Step 2: intrati aici [You must be registered and logged in to see this link.] si va faceti cont
Ce face acest site? Dvs. Luati un site ori care il puneti in acea casuta si se va scurta linkul. Il dati la prieteni , rude etc si pentru fiecare click veti primi bani. Puteti scurta ori cate linkuri doriti , iar acelea vor aparea in josul paginii.
Ok , ok , dar cum ii scot ? Banii ii veti scoate cand aveti 5$ si ii veti primi in paypal. In metin va duceti si selectati la plata paypal si scrieti contul. P.s trebuie sa adaugati contul de paypal la contul de adf.ly
Step 3 : Enjoy !

P.s. 2 : Nu are nimic de aface cu conturile voastre , nu este un site scam si va plateste
P.s. 3 : la fiecare site va trebui sa asteptati 5sec.
Daca aveti nelamuriri lasati reply!
Danny
Danny
Moderator
Moderator

Mesaje Mesaje : 4
Server Server : Ro

Back to top Go down

Cum faci md-uri gratis pt. Serverele cu paypal Empty Re: Cum faci md-uri gratis pt. Serverele cu paypal

Post by Sfinx Tue Mar 26, 2013 2:42 am

Voi incerca bounce
Sfinx
Sfinx
Administrator
Administrator

Mesaje Mesaje : 1440
Data nasterii Data nasterii : 25/02/1995
Localizare Localizare : Timisoara
Server Server : Bine

https://metin2hacks.catsboard.com/

Back to top Go down

Cum faci md-uri gratis pt. Serverele cu paypal Empty Re: Cum faci md-uri gratis pt. Serverele cu paypal

Post by Monster Tue Mar 26, 2013 5:23 am

Ma poti ajuta si pe mine putin?
Adresa de mess : cskonedr
Astept sa vad daca merge...
Monster
Monster
Administratori
Administratori

Mesaje Mesaje : 67
Server Server : pemetin2

Back to top Go down

Cum faci md-uri gratis pt. Serverele cu paypal Empty Re: Cum faci md-uri gratis pt. Serverele cu paypal

Post by Catalin Wed Jun 05, 2013 5:55 am

Cred ca toti stim ce e AdFly dar nu stim sa-l folosim,mersi e o metoda super.
Catalin
Catalin
Moderator
Moderator

Mesaje Mesaje : 14
Server Server : Nu stiu :))

Back to top Go down

Cum faci md-uri gratis pt. Serverele cu paypal Empty Re: Cum faci md-uri gratis pt. Serverele cu paypal

Post by DjZero Thu Jun 13, 2013 9:54 pm

Catalin wrote:Cred ca toti stim ce e AdFly dar nu stim sa-l folosim,mersi e o metoda super.
reactivezi un topic vechi?... ca moderator trebuia sa dai t/c sau sa nu mai postezi si sa anunti pe cineva ce poate sa dea...
DjZero
DjZero
Administratori
Administratori

Mesaje Mesaje : 122
Data nasterii Data nasterii : 27/04/1999
Localizare Localizare : Constanta
Server Server : deocamdata nici unu

Back to top Go down

Cum faci md-uri gratis pt. Serverele cu paypal Empty Re: Cum faci md-uri gratis pt. Serverele cu paypal

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum